V sredo se je mala skupina stanovalcev odpravila v medijsko hišo Televizija Slovenija.🏢 Na vabilo, ki so ga dobili s strani Televizije so se z veseljem oglasili. Prijazno osebje jih je popeljalo do prostora, kjer je bilo snemanje in kot gostje so uživali, ploskali👏 ter zapeli skupaj z vsemi nastopajočimi na snemanju oddaje »Glasbeni pozdrav«.🎻🎶
SNEMANJE ODDAJE “GLASBENI POZDRAV”
URA: 9:00
LOKACIJA: ZBOR NA RECEPCIJI


















