Naš mesečni gurmanski pohod se je tokrat ustavil v Piceriji Julči 🍕😋
Kaj naj rečemo… za prstke polizat, pa še krožnik zraven! 🤭
Hrana na nivoju Michelinovih zvezdic, postrežba pa takšna, da smo se počutili kot na kraljevem dvoru 👑 – skoraj je imel vsak svojega lakaja (manjkali so samo še trobentači ob prihodu). 🎺

Julči, kapo dol – po takšni pojedini bomo morali organizirat še shujševalni pohod! 😂🚶‍♀️