Na tretjo adventno nedeljo so učenci Glasbenega ateljeja Tartini pod vodstvom Meire Smailović, prof. spec., pripravili čudovit koncert in s svojo glasbo polepšali megleno nedeljsko dopoldne stanovalcem Centra starejših DEOS Trnovo.
Iskrena hvala mladim glasbenikom za toplino, veselje in praznično vzdušje! 🎄🎵