Prejšnji teden smo s stanovalci skuhali jagodno marmelado. Komaj smo pričakali ta teden, ko smo jo lahko poizkusili. Spekli smo rahle palačinke, nanjo dali marmelado in nato…..palačink je zmanjkalo kot bi mignil. Marmelada je bila odlična in pripravili bomo še kakšen recept, kjer jo bomo lahko uporabili.
Druženje ob peki “Čapalink”
Ko zadiši po palačinkah z domačo jagodno marmelado



























