Skupaj s svojci naše slavljenke, smo pripravili prav eno luštno, majhno zabavo. Stanovalka je bila sprva zelo presenečena. Presenečenju pa je sledili veselje in potočena solzica. Naši stanovalki smo zapeli vse najboljše ter ji zaželeli obilico zdravja ter veselja.
Vse najboljše ga. Tatalović v imenu stanovalcev in zaposlenih Centra starejših Črnuče.













