Spoštovani svojci!

Obveščamo vas, da se za obisk v našem Centru ni potrebno več najaviti.

Center je za obiskovalce odprt vsak dan, vse dni v tednu, od 10:00 do 17:00 ure. V primeru, da bo v Centru preveliko število obiskovalcev (več kot 12), vas bo receptorka prosila, da izvedete obisk na zunanjih površinah Centra oziroma da obisk opravite drug dan oziroma kasneje. Pomembno je, da v teh prelomnih časih poskrbimo še naprej za našo in vašo varnost.

Stanovalci, ki so bili cepljeni z dvema odmerkoma cepiva, lahko Center zapustijo tudi za več kot 24-ur – svojo napovedano odsotnost sporočite diplomirani med.sestri in na recepcijo.

Ponovno prosimo vse stanovalce, ki se niso odločili za cepljenje, da svojo odločitev spremenijo.

Uprava DEOS Centra starejših Črnuče