V Center starejših Črnuče so na sončno dopoldne prišle citrarke iz Društva Lipa in pripravile prijeten glasbeni program. Z igranjem na citre in petjem so pričarale sproščeno in veselo vzdušje ter obiskovalce popeljale skozi številne znane melodije.

Stanovalci so nastop spremljali z velikim zanimanjem, mnogi pa so se pevkam tudi pridružili in skupaj zapeli priljubljene pesmi. Glasba je povezala vse prisotne ter obudila številne lepe spomine.

Citrarkam iz Društva Lipa se iskreno zahvaljujemo za obisk, dobro voljo in čudovit glasbeni nastop, ki je polepšal dan vsem prisotnim.