Naši stanovalci poleg telovadbe skupaj z animatorkami izvajajo druge aktivnosti. tokrat so se odločili speči nekaj zelo slastnega in dišečega. S skupnimi močmi so pripravili material in obložili testo s sirom in šunko. Nikakor niso pozabili na začimbe in paradižnik. Ko so pico dali v pečico so komaj čakali da se speče. Iz minute v minuto so težje čakali, saj je iz pečice prav dobro dišalo.

 

pa dober tek.