Lep pomladno marčevsko popoldne so naši stanovalci skupaj z animatorko Špelo Lipold preživeli na prav poseben in zanimiv način. Odpravili so se do našega bajerja, kjer so poprijeli za svinčnike in pričeli z ustvarjanjem. Poleg risanja so nabirali tudi vitamin D in se tudi družili.
LIKOVNA DELAVNICA MALO DRUGAČE
Ustvarjanje ma soncu....













