V petek so se stanovalci centra zbrali na prvem letošnjem pikniku – »Pozdrav Poletju«. 🐟🌊☀️🏖️ Namesto v parku, vroče vreme 🌡️ je zbralo stanovalce v glavni jedilnici, ker je bilo bolj prijetno. To ni predstavljalo problem da so stanovalci uživali v dnevu. Za dobro vzdušje so poskrbeli vedno dobrodošli člani KUD IVAN CAR,🎶 ki so s svojimi veselimi pesmimi izvlekli veliko aplavzov. Prvi letošnji piknik je bil ribji piknik. Hrana, ki so jo pripravili v kuhinji je bila zelo okusna. Kos ocvrte ribe osliča in krompirjeva solata. Nazdravili so s kozarčkom soka ali vina. 🍷 Na koncu so se stanovalci posladkali z najbolj zaželeno sladico – sladoled! 🍦
PIKNIK “POZDRAV POLETJU”
URA: 10:00
LOKACIJA: PARK


























