V četrtek smo se zbrali v naši kavarni in prisluhnili naši stanovalki, gospe Staziki Černič Simič. Pripovedovala nam je o začetkih njenega alpinizma, prigodah v gorah in nam predstavila knjigo, v kateri je vse te spomie zbrala – Poti v brezpotje.
POGOVOR Z ALPINISTKO ga. STAZIKO ČERNIČ SIMIČ
URA:10:00
LOKACIJA: KAVARNA











