Pustne šeme so letos dobro opravile svoje delo, saj je v Črnuče prišla zgodnja pomlad. Stanovalci so z animatorkami odšli v okolico Centra na sprehod in med potjo srečali račke v Črnuškem bajerju. Z veseljem so jim priskrbeli malico, prav posebno za račke.
Pomlad pa smo spustili tudi v prostore našega Centra in naredili nekaj aranžmajev z mačicami.


















