Čeprav je danes nekoliko slabo vreme, smo se s stanovalci prav radovedno odpravili raziskovat. Raziskovali smo naš nov most, ki so ga postavili na Črnuškem bajerju. Kaj smo ugotovili? Most je fantastičen. Lep, lesen in z njegovo pomočjo smo si razširili pogled na bajer in na naš Center. Zdaj bomo še lažje opazovali naše živali, ki nas obiščejo. Vedno nas obiščejo račke, čaplje in seveda žabe.