V DEOS Centru starejših Trnovo so imeli stanovalci ob zaključku poletnih užitkov Ribji piknik 🐟🦑. Zaradi muhastega vremena 🌥 so se zbrali kar v glavni jedilnici doma. Poskrbljeno je bilo za lepo okrašen ambient 🎈 in živo glasbo 🎶 Međimurskega društva Ivan Car z dalmatinskimi pesmimi. Naš kuhar Tomi 👨‍🍳 s svojo ekipo je pripravil morske dobrote 🐟, ki so dišale po celi hiši. Ob slastnih ribah 🐟 nista manjkala niti dobro vino 🍷 in sladoled 🍨. Ob veselem razpoloženju se je pelo 🎵, plesalo 💃🕺 in družilo. Zahvala in pohvala gre predvsem zaposlenim in nastopajočim, ki so našim stanovalcem pripravili prijeten zaključek poletja ❤😊.