S pomočjo podjetja SIMBIOZA smo na prekrasno in sončno dopoldne privabili naše stanovalce na teraso. Skupaj z Gorazdom in Tatjano so spoznavali uporabo računalniških tablic in pametnih telefonov. Ker pa je vsak začetek težak, so tudi naši stanovalci imeli tremo. Skupaj z Gorazdom so se je kar hitro otresli in ugotovili, da je uporaba prav enostavna in zabavna. Na novo so se naučili uporabe interneta in predvsem kako pošiljati slike. Čas je kakor ponavadi prehitro minil.
S SIMBIOZO SPOZNAVAMO TEHNOLOGIJO
Stanovalcem smo približali uporabo tehničnih pripomočkov


























