Lansko leto smo s stanovalci izdelali domačo jagodno marmelado, ki smo jo tokrat uporabili za palačinke. Stanovalci so izdelali navadne palačinke, šmorn in veganske palačinke z banano in chia semeni. Namesto sladkorja so uporabili jagodno marmelado in smetano. Vi se strinjamo, da so bile palačinke naravnost slastne in jih bomo v kratkem ponovno spekli. Vabimo vse sladkosnede, da se nam pridružijo na zabavno sladkem druženju.