Valentinovo ali praznik svetega Valentina se praznuje 14.februarja in je tradicionalni dan, ko si zaljubljenci izkazujejo ljubezen. V našem Centru pa so se v preteklem letu rodila tudi prikupna prijateljstva.

Naše animatorke so skupaj s stanovalci izdelale prav posebne srčke, katerih sporočilo je: “Imejmo se radi”. Letošnje Valentinovo pa ni kar tako. Skupaj z svetim Valentinom je prišel pa tudi pust. Poleg srčkov so naši stanovalci izdelali tudi nekaj mask. Z ljubeznivimi maskami bomo poskušali pregnati na pustni torek zimo in priklicali pomlad.