Bila je oblačna sreda. Vendar to ni ustavilo naših obiskovalcev, da so prišli na obisk. na obisku so bili rdeči noski, ki so pripravili nastop z Naslovom Skozi okno. Naši stanovalci so se z veseljem odzvali. Skupaj smo nato s smehom in norčijami preganjali temne oblake. Mimogrede pa smo se tudi malo razgibali ter skupaj zapeli.