Stanovalke so nadaljevale z delavnico Mandala v okviru društva Hospic. Tokrat so barvale velikonočna jajčka in nastale so čudovite mandale.
VEČNAMENSKI PROSTOR CVET
OB 15.URI
Stanovalke so nadaljevale z delavnico Mandala v okviru društva Hospic. Tokrat so barvale velikonočna jajčka in nastale so čudovite mandale.