V tokratni razstavi sodeluje 20 članov Društva KUD Polzela iz likovne sekcije. Njihove slike krasijo stene jedilnice ter recepcije na temo » Čebelice na cvetočem travniku. Ga. Mojca Korošec je spregovorila o tem par besed. Otvoritev so popestrili člani kvarteta Oljka, ki so z ubranim petjem slovenskih znanih pesmi stanovalce spodbudili, da so z njimi zapeli.