Od 13. in od 17. marca je svetovni teden možganov. Tudi v Zimzelenu smo obeležili teden možganov. V petek po telovadbi so se stanovalci pomerili v kvizu. Zmage se je razveselil gospod Janez, drugo mesto je zasedla gospa Maruša, tretje mesto pa gospa Fanika. Vsem sodelujočim se za igro lepo zahvaljujemo.