Tako kot vsa leta do sedaj, so nam pri izdelavi velikonočnih snopov na pomoč priskočili krajani, ki vsako leto naberejo ves potreben material za snope, krajanke pa izdelajo rožice iz krep papirja. Naša dvorana se je spremenila v delavnico, kjer so pridne roke poskrbele za izdelavo snopov. Zadovoljni in nasmejani obrazi stanovalcev, so pričali o tem kako ponosni so nase, da so si izdelali svoj snop – nekateri tudi prvič v življenju. Zvečer pri sveti maši jih je g. župnik Jože Pribožič blagoslovil.
IZDELOVANJE VELIKONOČNIH SNOPOV
OB 14. URI – IZDELOVANJE VELIKONOČNIH SNOPOV, DVORANA





















