Pravijo, da pust odganja zimo, vendar bo letošnje leto prav nasprotno saj napovedujejo sneg. Obiskali so nas Pust Mozirski, ki so nas lepo pozdravili ter s pustno skupino Boj” se ga zaigrali njihovo tradicionalno himno in še nekaj domačih melodij. Sklenili smo, da se ob letu spet vidimo in se skupaj poveselimo ob pustnem času.
PUST MOZIRSKI
AVLA CENTRA
OB 10.30 URI















