Zaprtje Centra za obiskovalce in tudi onemogočanje stikov uporabnikom storitev je v času epidemije nujno za zaščito zdravja uporabnikov storitev. Zavedamo se stisk, ki so nastale tako pri uporabnikih kot tudi pri svojcih. Nekaj uporabnikov ima lastne telefone, s pomočjo katerih se lahko slišijo s svojimi svojci. Tisti, ki te možnosti nimajo, smo jim omogočili, da se slišijo s svojci preko telefona.

Telekom Slovenije je podaril v uporabo telefon, kjer  lahko uporabnikom in svojcem omogočimo, da se vidijo tudi preko video klica. Ker se zavedamo pomena socialnega stika, se zaposleni trudimo, da uporabnikom nudimo tudi psihosocialno pomoč. Tako socialna delavka  tedensko opravi pogovor s posamezniki.