Na varovani enoti so ob pogovoru pri dopoldanski kavi sklenili, da zapišejo vse svoje želje za leto 2021. Kaj hitro je stekla akcija. Animatorki Špela in Anja sta želje stanovalcev zapisali, stanovalec pa je z njimi okrasil steno na njihovi enoti. Mi vsi jim iz srca želimo, da se uresničijo!