Čeprav so naši navijači Green Dragonsov kar zaposleni, so si tokrat vzeli čas za naše stanovalce. Stanovalce so razveselili s sadjem in sladkimi dobrotami. Niso pa pozabili na pripomočke za navijanje.

Stanovalci so bili veseli, saj kakor kaže zima še ni rekla zadnje besede in z vitamini jo bomo lažje pregnali. Sladke dobrote pa bomo z veseljem pojedli ob kavi. Najmlajši navijači pa so dodali svoje prečudovite risbice.

Navijačem se prav lepo zahvaljujemo in jih vabimo, da se nam pridružijo ob klepetu in kavi.