Na dvorišču DEOS Centra starejši Gornji Grad stoji prelep Oreh, s katerega vsako jesen stanovalci poberejo pridelek. Orehe so čez zimo posušili in sedaj so bili pripravljeni za luščenje.
LUŠČENJE OREHOV
Malo je običajev, ki se je ohranilo do danes, zato si v našem Centru še posebej prizadevamo za ohranitev tega delčka preteklosti.













