Oktober je mimo in prelepo jesen smo izkoristili kolikor smo le lahko, sedaj pa že vstopamo v mesec november. Tega veliko stanovalcev običajno otvori s prižigom sveče (lahko tudi v mislih) vsem, ki jih žal ne moremo več videti v živo, se jih pa zato spominjamo v še živečih spominih in momentih, ki smo jih preživeli skupaj. Je pa november tudi mesec, ko se začnemo že zelo aktivno pripravljati na prihajajoči veseli december. V ta namen pri nas že nastajajo voščilnice, dekoracije in ostalo, kar nas že opominja, da bo zadnji mesec leta tu hitreje kot si lahko predstavljamo.
AKTIVEN DAN
Skupni prostor na B3
vsako sredo in petek od 9:15 do 11:15 ure.














