Oktober je mimo in prelepo jesen smo izkoristili kolikor smo le lahko, sedaj pa že vstopamo v mesec november. Tega veliko stanovalcev običajno otvori s prižigom sveče (lahko tudi v mislih) vsem, ki jih žal ne moremo več videti v živo, se jih pa zato spominjamo v še živečih spominih in momentih, ki smo jih preživeli skupaj. Je pa november tudi mesec, ko se začnemo že zelo aktivno pripravljati na prihajajoči veseli december. V ta namen pri nas že nastajajo voščilnice, dekoracije in ostalo, kar nas že opominja, da bo zadnji mesec leta tu hitreje kot si lahko predstavljamo.