Z našimi stanovalci smo kar nekaj časa čakali da se dvigne megla in izza oblakov posije sonce. Toplo sonce nas je pozdravilo danes in nas zvabilo ven v naš prenovljen sprehajalni park. Na srečo ni pihalo in z veseljem smo preizkusili nov most čez črnuški bajer, poiskali račke ter se spominjali otroških dni ko smo drsali na zmrznjenih jezerih in mlakah. S sprehoda smo se vrnili prav utrujeni.
Črnuško martinčkanje
Ko v Črnučah posije sonce

















