V Centru starejših Črnuče smo se danes s stanovalci odločili, da preženemo zimo in prikličemo sonce ter pomlad. Naši stanovalci so se našemili in tudi telovadili skupaj z Zavodom AS. Dobili pa smo tudi obisk mini maškar iz vrtca. Smo pregnali zimo? Mi pravimo JAAAAA.