
V Centru starejši Črnuče so danes naši stanovalci ob poskočnih ritmih slovenske glasbe izvedli prav posebno telovadbo. S pomočjo glasbe, žog in lesenih kuhalnic so razgibali celo telo. Vendar pa niso delale samo mišice. Potrebno je bilo tudi poslušati glasbo, slediti navodilom naše animatorke in udarjati po ritmu. Pravi podvig v koordinaciji. Vendar naši stanovalci zmorejo in se ob tem še neizmerno zabavajo.










