Rdeči noski so se morali v zadnjih mesecih preko novih načinov znajti, kako priti do tistih, ki njihovo prisotnost potrebujejo. Tako v zadnjih tednih obiskujejo domove za starejše in danes so obiskali tudi naš DEOS Center starejših Gornji Grad. Izvajali so program Skozi okno, s katerim smo si lahko blizu tudi na daleč! Pričakal jih je sonček, vendar so se stanovalci vseeno toplo obleki, prišli gledati na svoje balkone ter na dvorišče centra kaj se dogaja. 
<BR>
Vsem najbolj srčnim klovnom se iskreno zahvaljujemo. Z zabavnimi točkami, glasbo in svojo pojavo so nam res polepšali dan. Bilo je prisrčno in iskreno. Upam, da nas kmalu zopet obiščejo.