🍺🥨 “OKTOBER BREZ OKTOBERFESTA je kot piknik brez dobre hrane – da se, ni pa “fajn” 😋 “PROST” (slovensko “NA ZDRAVJE/ČIN ČIN”) se je včeraj slišalo iz jedilnice našega centra 🎉🍺, kjer so priredili čisto svoj Oktoberfest. Dan je bil poln smeha, vriskanja, zabave, iger in odlične družbe. Da pa je bil občutek Oktoberfesta še resničnejši so poleg obveznega ravno prav ohlajenega piva stanovalci dobili tudi čisto pravo Bavarsko kosilo – krompir, klobasa, zelje in presto. 😍 Z igranjem na harmoniko pa sta nam tokrat na pomoč priskočili kar zaposleni, ki sta že tako super dan dvignili še na višji nivo. 🎶🥨 Naj živi Gornjegrajski Oktoberfest. 🤪🤩
GORNJEGRAJSKI OKTOBERFEST
JEDILNICA/AVLA CENTRA


























