Stanovalci so se zbrali v jedilnici centra in na povabilo delovne terapevtke Anje igrali družabne igre. Na eni strani mize so igrali “Človek, ne jezi se,” kjer je smeh odmeval ob vsakem metanju kocke. Na drugi strani so se zbrali ljubitelji šaha, tiho premišljujoč vsak naslednji potez. Nekateri izmed njih pa so raje izbrali domino, štiri v vrsto in iskanje parov, kjer so se vrstile zanimive kombinacije in strateške poteze.  Vzdušje je bilo prijetno in veselo, saj so družabne igre prinesle trenutke sprostitve in povezovanja med stanovalci.