Prejšnji teden sta se dve stanovalke našega centra ob spremstvu animatorke odpravili na izlet v Višnjo Goro. Tam sta si ogledali razstavo umetnin, ki so nastale izpod rok stanovalcev varovanih enot vseh DEOS-ovih domov 🎨.Ob ogledu smo neizmerno uživali, se navduševali nad ustvarjalnostjo in dobili kar nekaj navdiha tudi za umetnine, ki se jih bomo morda lotili sami ✂️🖌️.

Izlet je bil prijeten, miren in poln lepih vtisov – prav gotovo bi ga z veseljem ponovili ❤️.