Od 13. in od 17. marca je svetovni teden možganov. Tudi v Zimzelenu smo obeležili teden možganov. V petek po telovadbi so se stanovalci pomerili v kvizu. Zmage se je razveselil gospod Janez, drugo mesto je zasedla gospa Maruša, tretje mesto pa gospa Fanika. Vsem sodelujočim se za igro lepo zahvaljujemo.
KVIZ OB SVETOVNEM TEDNU MOŽGANOV
OB 10. URI – KVIZ OB SVETOVNEM TEDNU MOŽGANOV, DVORANA













