Na enoti Žito so stanovalci tekmovali v metanju vrečk v obroče. Igra je bila zelo napeta, na koncu pa je največ točk dosegla gospa Jožica, sledili so si Veronika in Franc, Jernej in Ivanka ter Ana. Po končanem metanju so nadaljevali z igranjem družabne igre Človek ne jezi se.