V petek so nas obiskali folkloristi iz kulturnega društva Bočna. V naš Center so, kljub tudi njihovimi ne več rosnimi leti, prinesli ogromno mladostne in pozitivne energije. S programom, ki so ga pripravili za nas, so poskrbeli za nasmehe na ustih in iskrico v očeh. Prav zares so nam zelo polepšali popoldan in nas (še zlasti stanovalce) ponesli v preteklost, ko je bil folklorni ples še del vsakdana. Ker je nekatere stanovalce nastop tako prevzel so se odločili, da se folkloristom na koncu tudi pridružijo. Tako smo vsi skupaj zapeli in zaplesali v čudovit vikend.

Še enkrat iz srca hvala!