Ponedeljkovo vreme ni ravno obetalo, da bi lahko v DEOS Centru starejših Zimzelen iz Topolšice gostili glasbeno zasedbo »Suška banda« zunaj pred domom. Vendar pa so nastopajoči z udarno glasbo ter poznanimi skladbami razbili oblake nad centrom ter s prešerno voljo priklicali sonce. Stanovalci so uživali tudi ob nastopu hudomušnega gospoda Darka s harmoniko, saj je nastop začinil s šalami. Ob koncu so družno zapeli, nastopajoči pa obljubili, da zagotovo spet pridejo.
![]()










