Skupaj s stanovalci smo si ogledali fotografsko razstavo osnovnošolcev OŠ Gornji Grad. Fotografije so bile nagrajene tako na državni kot na svetovni ravni. Uporabljali so fotografiranje s škatlo, fotografije pa so bile iz različne okolice Gornjega grada.

















