Ker se nam približujejo najlepši prazniki v letu – BOŽIČ in NOVO LETO, so stanovalke s pomočjo pripravnice DT Natalije in hišnika Dragota in Grega okrasile novoletno jelko in postavili jaslice.
OKRAŠEVANJE NOVOLETNE JELKE IN POSTAVITEV JASLIC
OB 9.00 URI
AVLA CENTRA

















