V sredo smo se v družbi naših stanovalcev odpravili na tradicionalen pohod ob svetovnem dnevu hoje k Cilki. Pot nas je vodila skozi prijetno jesensko naravo, na cilju pa nas je pričakalo domače pecivo, dišeča kavica in domač grozdni čaj, s katerimi smo se prijetno posladkali.
POHOD K CILKI OB SVETOVNEM DNEVU HOJE, ZBOR NA DVORIŠČU
OB 13. URI - POHOD K CILKI OB SVETOVNEM DNEVU HOJE, ZBOR NA DVORIŠČU
















