V DEOS Centru starejših Zimzelen so preživeli prijeten dan na tradicionalnem pikniku. Kosilo je potekalo na prostem pred domom, kjer jih je razvajalo sončno in lepo vreme. Po pikniku so se stanovalci pridružili še pevskim vajam s fizioterapevtko Suzano in pevskim zborom. Dan je minil v prijetnem druženju, petju in dobrem razpoloženju. 🌞🎶











