Danes smo se zbrali na bivalni enoti Sivka, kjer se je zbralo 14 novembrskih slavljencev. Skupaj z ostalimi sostanovalci so ob zvokih harmonike zapeli, zaplesali, se poveselili in skupaj preživeli lepo uro. Torto je zarezala gospa Štefka, ki je v mesecu novembru dopolnila 92 let. Vse najboljše dragi slavljenci!
PRAZNOVANJE ROJSTNIH DNI STANOVALCEV
OB 10. URI - PRAZNOVANJE ROJSTNIH DNI STANOVALCEV, BE SIVKA



















