Ob svetovnem dnevu zdravja so stanovalci in stanovalke DEOS Centra starejših Zimzelen prisluhnili predavanju dr. Aleksandre Žuber. Dr. Žubrova je upokojena zdravnica in mnogi stanovalci jo poznajo ter so bili njeni pacienti, zato so bili njenega obiska zelo veseli. Dr. Žubrova je stanovalce spodbudila, da se v čimvečji meri udeležujejo aktivnosti, ki potekajo v centru, saj to dobro vpliva na telesno in psihičnično stanje, na hidracijo, redne sprehode in preživljanja časa na zraku.