Na tokratnem predavanju sta se nam pridružili dietetičarki iz bližnjega Centra za krepitev zdravja. Predstavili sta nam pomen zdrave prehrane, še zlasti v tem, okužb in prehladu (bolj) polnem zimskem času. Nekaj stvari je bilo za nas novih, nekaj pa smo jih tudi obnovili… izvedeli smo, kako zelo koristen je za nas cimet, sadje in zelenjava. Prav tako pa smo si izmenjali tudi tajne informacije z receptom za fit starost, ki ga je izdal vsak stanovalec zase. 😛
PREDAVANJE ZA STANOVALCE: VLOGA PREHRANE V ZIMSKEM ČASU
JEDILNICA CENTRA
ob 11:00 ur












