Ga. Sabina B. Ambrož, lastnica Gostilne s pizzerijo Pri Peku iz Mozirja, je sprožila pravo akcijo skrivnega Božička za zaposlene in stanovalce DEOS Centra starejših Gornji Grad. Sama pravi, da že vrsto let sodeluje v akciji Božiček za 1 dan. Odločila se je, da bo sama postala Božička in k sodelovanju povabila vse v Zgornji Savinjski dolini. Odzvalo se je veliko ljudi, kar je posledično pomenilo poln prtljažnik daril. Božička se je pred Center pripeljala v pravem božičnem duhu, v pravi opravi in v spremljavi božičnih pesmi. Darila so bila skladno s protokolom v “karanteni”, danes pa so bila razdeljena stanovalcem in zaposlenim.





























