Sončni žarki in topel veter so stanovalce ter zaposlene Centra starejših Črnuče zvabili na prosto. Skupaj so se odpravili na sproščen sprehod po domačem kraju, ki je bil poln klepeta, smeha in dobre volje.
Pot jih je vodila naravnost do znane slaščičarne Rašica. Sprehod so kronali z osvežilno preobrazbo dneva – privoščili so si namreč kepico (ali dve) njihovega slastnega, kremastega sladoleda. Različni okusi so prebudili brbončice in narisali široke nasmehe na obraze vseh prisotnih.
Iskrena hvala Slaščičarni Rašica za izjemno prijaznost, gostoljubje in seveda vrhunski sladoled, ki nam je polepšal dan!