Center starejših sta obiskala člana Srečomobila, ki sta stanovalcem omogočila, da so izžrebali srečke Loterije Slovenije. Nekateri izmed stanovalcev so žrebali srečko, ki je bila denarno nagrajena, seveda pa so tudi vsi ostali prejeli tolažilne nagrade.
























