22. aprila je svetovni dan Zemlje. V Centru starejših Zimzelen smo ga letos obeležili malo drugače, kot pretekla leta, saj je za delo na gredicah premrzlo. Stanovalce smo odpeljali na svež zrak pred park centra, jih toplo oblekli in pokrili z odejami, saj je bilo, kljub sončnemu vremenu na svežem zraku precej sveže. Stanovalci so uživali na svežem zraku in ob reševanju puzzlov.
UREJANJE GREDIC IN OKOLICE DOMA OB SVETOVNEM DNEVU ZEMLJE
UREJANJE GREDIC IN OKOLICE DOMA OB SVETOVNEM DNEVU ZEMLJE, DVORIŠČE

















